Inšpirácie na darčeky pre novopečenú mamičku

Príchod mamičky a dieťatka z pôrodnice je vždy výnimočnou udalosťou. Po čase pokoja a stabilizácie novopečených rodičov a bábätka v domácom prostredí sa postupne začínajú hrnúť návštevy z rodiny i spomedzi priateľov. Ak sa aj vy v najbližšom období chystáte na takúto radostnú udalosť, iste ste si už začali lámať hlavu nad tým, čím novopečenú mamičku a jej prírastok obdarovať. Máme pre vás niekoľko užitočných tipov.

Súprava na odtlačky

Detičky rastú ako z vody. Teraz sú ich prstíky drobučké a roztomilé a onedlho už budú zvierať vysokoškolský diplom. Pomôžte rodičom uchovať si spomienky na toto nádherné obdobie. Súprava na tvorbu odtlačkov ručičiek a nožičiek je jedným z najobľúbenejších darčekov.

Plienková torta

Ak ste tiež rodičmi, iste uznáte, že plienok pri bábätku nikdy nie je dosť. Plienková torta je kreatívny spôsob ako darovať takú prostú, ale nevyhnutnú vec ako sú jednorazové plienky. Prijmite však jednu radu: nedarujte najmenšiu veľkosť. Rodičia sú už pravdepodobne na príchod dieťatka zásobení a ďalšie plienky najmenšej veľkosti by nemuseli využiť. Dieťatko v tomto období veľmi rýchlo rastie.

Šperky

Na mamičku sa niekedy popri bábätku pozabudne. Aj ona si však zaslúži náležitú pozornosť a vďaku predovšetkým zo strany najbližšej rodiny. Nemusíte byť partner ani otec dieťaťa, aby ste mamičku potešili pekným šperkom. Ak poznáte jej vkus, zaručene ju urobíte šťastnou.

Poukazy

Poukazy sú jednoduchý a pritom zaujímavý spôsob ako nedarovať peniaze a pritom staviť na istotu. Môžete zvoliť poukaz na detský tovar, ale napríklad aj na oblečenie, dovolenku, masáž, kurz, aktivity pre mamičky s deťmi a podobne. Ak si netrúfate vybrať konkrétne alebo chcete darovať zážitok, poukaz je tým najlepším spôsobom.

Praktické darčeky

Praktických vecí, ktoré sa pri bábätku vždy zídu, je celá kopa. Môžete staviť napríklad na deky, obliečky s detským motívom, detské oblečenie, ponožky, papučky, hračky, baby šatky a nosiče, osušky, hrazdičky, kresielka… Možností je nekonečne veľa a závisia len od toho, koľko chcete investovať.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 3 Priemer: 2.3]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *