Vaše bábätko by si vybralo Bebetto

Každá mamička chce pre svoje dieťatko to najlepšie, preto ho rozmaznáva hneď od začiatku. V základnej výbave nesmie chýbať kvalitný kočík, ktorý sa jednoducho ovláda, zvláda všetky terény a je predovšetkým veľmi pohodlný. Kočíky Bebetto toto všetko spĺňajú.

Nuda s kočíkmi Bebetto nehrozí

Na trhu je množstvo kočíkov, no iba máloktoré upútajú pozornosť náročných rodičov ako tie, ktoré majú dobré hodnotenia. Často sa stáva, že si mamička objedná kočík naslepo. Teda bez toho, aby si ho predtým pozrela osobne a vyskúšala, respektíve aby jej ho odporučili iné mamičky. Ani to nepotrvá dlho a už sa kočíka zbavuje, pretože sa s ním ťažko manipuluje; a ako jej, tak ani dieťatku neposkytuje príliš veľký komfort.

Mamičky, ktoré vlastnia kočíky značky Bebetto, sa však nemôžu sťažovať a hrdo si s nimi brázdia ulicami. Keby len nimi! Nerobí im problém ani polorozpadnutý chodník, trávnatý povrch či lesná cestička. Nafukovacie kolesá s ložiskovými puzdrami a zadnými tlmičmi sú prispôsobené akejkoľvek misii – či už idete s dieťatkom do obchod, na detské ihrisko alebo na výlet. Sú tiché a drobčeka nevyrušuje nadskakovanie ani rapotanie kamienkov pod kolesami.

Ľahký chod kočíkov Bebetto spôsobujú tiež predné otočné kolesa. Ovládanie kočíka je tak možné aj jednou rukou, zatiaľ čo v druhej držíte kávu či bagetu, ktorú ste si kúpili počas prechádzky. Každý bude obdivovať vašu bezstarostnosť, ale i váš kočík. Značka kočíkov Bebetto je v uliciach neprehliadnuteľná pre pútavý dizajn: zaujme tvar kočíka, väčšia vanička, hliníková konštrukcia, vzory aj farby. Nejde o nijaký nudný kočík a nuda vám nehrozí ani s dieťatkom. Vyraziť do ulíc s ním môžete za akéhokoľvek počasia. Drobček je chránený predĺženou strieškou, sieťkou proti hmyzu, pršiplášťom alebo nánožníkom.

S Bebettom budete elegantné

Značka kočíkov Bebetto je však známa aj preto, že vanička je celá potiahnutá látkou, teda nemá plastový spodok. Keď chcete vaničku položiť na zem, od špiny ju ochránia praktické nožičky. Matrac vo vaničke sa dá polohovať a praktická sieťka na strieške sa postará o dobré odvetranie.

Často cestujete? Konštrukcia kočíkov Bebetto je ľahko skladateľná. Kočík zložíte aj rozložíte aj jednou rukou a skvelo sa zmestí do kufra auta. Ak je dieťatko maličké, na výletoch ho viete pokočíkovať aj vo vajíčku. Od pol roka je však najlepšie využívať športovú nadstavbu. Opierka na chrbátik aj nohy je polohovateľná, dieťatko si pohodlne posedí aj pospí. Pásy a odnímateľné madlo sa postarajú o jeho bezpečnosť, keď sa začne od zvedavosti v kočíku nakláňať.

Rukoväť kočíkov Bebetto je potiahnutá umelou kožou a je navyše polohovateľná do rôznej výšky. Má dieťatko staršieho súrodenca? Pokojne ho môže pokočíkovať aj on, samozrejme, s vaším nenápadným usmerňovaním. Objemný nákupný košík je dobre prístupný z každej strany, a keďže sa uzatvára zipsom, cestou z mesta už nikdy nič nestratíte. Iba ak by sa o to postaral váš drobček.

Fotografia: © pixabay

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]
1 komentár
  1. Lea

    má ho sestra a je veľmi spokojná, ale nám trebárs nesadlo … nás oslovil anex cross od baby merci a je hrozne cool do mesta aj do lesa

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *