Zavinovačky pre bábätka a detské hniezda do postieľky

Čakáte príchod bábätka a dokupujete posledné doplnky ktoré budú pre jeho starostlivosť potrebné? Určite premýšľate nad tým, či máte všetko čo budete po jeho príchode domov potrebovať. Od postieľky, cez kočiarik až po hygienické potreby.

Každá mamička chce pre svoje dieťa to najlepšie. Preto sa už počas tehotenstva pripravuje na to, čo všetko bude potrebovať pri jeho každodennej starostlivosti.  Všetci si pamätáme pomocníkov, o ktorých naši rodičia rozprávajú doteraz. Patria medzi je aj klasické zavinovačky, na ktoré nedajú dopustiť ani moderní rodičia. Zavinovačky pre bábätká boli odjakživa základným pomocníkom pri starostlivosti o bábätko.

Nie len že v nich dieťa dobre spinkalo, ale i umožňovalo ľahšiu manipuláciu s dieťatkom. Klasické zavinovačky, ktoré používali naši rodičia vyzerali ako veľká perinka s ozdobnou čipkou. Doteraz známe zavinovačky na krst sa používali nie len na túto slávnosť, ale aj v bežný deň. Zavinovačky nevymizli v dobe, práve naopak, používajú sa do dnes. Dnešné zavinovačky vyzerajú modernejšie a nadčasovejšie. Na drevko.sk nájdete zavinovačky v klasickom prevedení aj dizajnové zavinovačky bez viazania.

Detské zavinovačky pre chlapcov aj dievčatá

Vybrať si môžete z veľkého množstva farieb a vzorov, ktoré viete dokonca zladiť s celou výbavou do postieľky a samotnou postieľkou. Hlavnou úlohou zavinovačky je poskytnúť dieťaťu teplo a dostatočný komfort pri spánku. Zavinovačky pre dieťa sú vo väčšine prípadov vyrobené z kvalitných antialergických materiálov, ktoré sa postarajú o komfort bábätka. Vďaka jemnému viazaniu sa dieťatko cíti útulne a rýchlejšie zaspinká.

Obľúbenými sa stávajú aj detské hniezda do postieľky, ktoré sa postarajú o maximálnu bezpečnosť dieťatka cez deň aj v noci. Vďaka vyvýšeným bočným stranám je zabezpečená ochrana dieťatka pred pádom aj prievanom. Hniezdo umožní ľahšiu manipuláciu s dieťatkom, ktoré si viete ľahko premiestniť napríklad zo spálne do obývačky.  Vďaka pevnej konštrukcii ho môžete položiť na akékoľvek miesto, aj do manželskej postele. Hniezdo udržuje detský chrbátik v správnej polohe po celú noc.

Doplnky do detskej postieľky patria medzi dôležitú výbavu v prvých mesiacoch života. Je preto potrebné vybrať také, ktoré poskytnú komfort bábätku a rodičom zjednodušia starostlivosť.

Fotografia: © Freepik.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *