Pokazený počítač, tablet či mobil?

Bez počítaču alebo mobilných zariadení si už zväčša nevieme predstaviť ani jeden deň. Požívame ich na komunikáciu, ako fotoaparát, kameru aj na zisťovanie informácií či zábavu. No niekedy sa stane, že sa niektorý z nich nečakane pokazí. Máme pre vás tipy na to, kam ich v takom prípade zaniesť.

Deň bez mobilu

Iste sa vám už stalo, že ste si zabudli vziať telefón a podvedome ste po ňom siahli. Za deň nám poslúži niekoľko krát. Pri nakupovaní sa jeho prostredníctvom môžeme poradiť s kamarátkami a manželom, fotografujeme pokroky našich detí a telefonujeme rodine či známym. Okrem toho ho využívame na surfovanie po internete či vybavovanie e-mailov. Ak sa váš smartfón pokazil, navštívte opravu mobilov Bratislava. Vymenia vám prasknuté sklo, LCD displej, reproduktor, mikrofón aj kameru. Opravia vám tiež nabíjanie, klávesnicu a vo väčšine prípadov aj mobil poškodený vodou.

Oprava počítačov

Počítač sa na materskej dovolenke zmení z pomocníka v práci na pomocníka v starostlivosti o bábätko. Na internete navštevujeme fóra a magazíny pre mamičky. Mnohé z nás sa rady nechávajú inšpirovať novými receptami alebo sa podelia o vlastné. Keď sa počítač pokazí, je tu pre vás servis PC Bratislava. Na notebooku a počítači môže byť poškodená RAM, základná doska alebo napájanie. Problém môže byť s obrazovkou alebo ventilátorom. Notebook môže tiež nezvyčajne pomaly reagovať. V servise PC vyriešia aj tento problém. Preinštalujú operačný systém, odstránia prebytočné programy a skontrolujú výskyt vírusov.

Čo s pokazeným tabletom

Tablet sa dá používať na vybavovanie e-mailov aj surfovanie po internete. Ak k nemu pripojíte klávesnicu, využijete ho ako počítač. Vo chvíľach zábavy si na ňom pozriete film. Ak si do neho nainštalujete potrebnú aplikáciu, poslúži ako čítačka elektronických kníh. Poruchy tabletu sa môžu prejaviť spomalením, blikajúcou obrazovkou alebo sa tablet nedá zapnúť vôbec. Často tiež dochádza k mechanickému poškodeniu. V oprave tabletov Bratislava opravia aj nefungujúce tlačidlá alebo zvuk.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *