Ako zorganizovať fantastickú detskú oslavu a nezblázniť sa

Deti sa na oslavy vždy tešia. Milujú balóniky, papierové dekorácie, jedlo od výmyslu sveta a najmä – tortu. Tá nemôže chýbať na žiadnej detskej oslave. Krásne vyzdobená, farebná a neuveriteľne chutná. Malé poháriky a taniere s motívmi obľúbených rozprávkových hrdinov sú neodškriepiteľnou samozrejmosťou. Všetko vymyslené tak, aby bolo každé dieťa dokonale spokojné a dlho na oslavu spomínalo. A zrejme na ňu budete dlho spomínať aj vy, žiaľ, z úplne iných dôvodov.

Malé dievčatko sedí pri torte a oslavuje

Osloboďte sa od tradičného vypekania

Pokiaľ ste už nejakú oslavu organizovali, tak viete, čo znamená kvalitne zariadiť všetko, čo sa na slávnostný deň očakáva. A čím viac hostí, tým sa organizačný kolotoč začína skôr. Paradoxne, o čo viac sa na blížiacu slávnosť tešia deti, o to menej sa tešíte vy. Navyše, deti vám bez okolkov povedia, ako im jedlo chutilo, resp. nechutilo, alebo či zábava bola naozaj dobre vymyslená. Ste na to vôbec pripravení? A prečo si život zbytočne komplikovať?  Veď i tak, ako rodičia, máte povinností nad hlavu. Chodiť do práce, vyzdvihnúť deti zo školy, zo škôlky, zaviesť na krúžok, uvariť večeru…. A k tomu stráviť hodiny varením a pečením jedál pre maškrtné detské jazýčky. Ale cieľom detskej oslavy predsa nemá byť dohnať vás na koniec svojich síl. Skúste zabudnúť na zaužívané stereotypy a urobte to tento krát inak. Využite cateringové služby a verte, že vám spadne kameň zo srdca. Svoj čas budete môcť venovať svojmu dieťatku bez toho, aby vám v hlave neustále vírili myšlienky ohľadom správneho zostavenia jedál pre deti, dezertu tak, aby chutil všetkým, či výberu správneho druhu výzdoby.

Spokojný rodič – spokojné dieťa

V zahraničí je možnosť delegovať prípravu oslavy svojich detí veľmi obľúbené a populárne už dávno. U nás však catering zažíva boom až v súčasnosti. Mnohí rodičia totiž začínajú chápať, že sa jednoducho nedá všetko zvládnuť, často aj napriek maximálnej snahe. Navyše tím profesionálov, ktorí sa týmito činnosťami zaoberajú dennodenne majú predsa len rozsiahlu prax. A pokiaľ nemáte s takými službami žiadne skúsenosti, stačí sa obrátiť na catering Bratislava. Využite výhody, ktoré vám služby profesionálov ponúkajú a vašou jedinou úlohou bude zobrať fotoaparát a zachytiť šťastné úsmevy vašich detí bez toho, aby ste padali od únavy.

Autor: Ing. Lenka Sládková Fúsková, fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *